Coraz lepsze usługi i doskonałe standardy

Dla wymagających

Hotel Bristol Busko Zdrój to doskonałe miejsce na odpoczynek. Do Buska przyjeżdżają ludzie na dowolny czas. Płacą za wynajem pokoju jednoosobowego, dwuosobowego lub większego. W dwuosobowym pokoju można dostawić łóżko dla małego dziecka i to nieodpłatnie. Rodziny dobrze czują się w tym eleganckim, komfortowym hotelu. Dla singla także znajdzie się miły i kameralny pokój w dobrej cenie. Można w nim odzyskać siły, wyspać się, wygodnie pomieszkać. Polacy są zainteresowani takim relaksem, ale Busko Zdrój coraz chętniej przyciąga osoby z innych krajów. 

Do Bristolu na wypoczynek

Bristol to miejsce luksusowe, eleganckie, piękne. Do tego hotelu przyjeżdża wiele osób przez cały rok. Busko Zdrój to zdecydowanie destynacja całoroczna i dlatego hotel nie narzeka na niedobory gości.

W Bristolu są atrakcje

Bristol oferuje piękne pokoje, wykwintne jedzenie (potrawy polskie oraz kuchni międzynarodowej), spa, fitness oraz doskonałe kąpiele w wodzie siarkowej, nazywanej także złotą wodą. Ponadto uprzejme pokojówki, miłe kelnerki, doskonały i profesjonalny szef kuchni. W tym hotelu można spędzić dzień, weekend lub być o wiele dłużej. Okolica jest atrakcyjna, hotel elegancki i oferujący doskonałe pakiety lub pobyty w promocyjnej cenie. Każdy człowiek dąży do tego, aby odpocząć, nie może pracować w bardzo szybkim tempie. Hotel Bristol stał się sposobem na regenerację sił fizycznych. Każdy człowiek potrzebuje wspaniałego relaksu, urlopu trwającego co najmniej dwa tygodnie. I do Bristolu przyjeżdża się, aby odpocząć, leczyć się, spędzić czas z rodziną. Hotel organizuje też konferencji, seminaria, spotkania służbowe. Ma zatem też ofertę dla klientów biznesowych, czyli tak zwaną turystykę biznesową. Korzystanie z takiej turystyki to dobry pomysł, ponieważ organizowanie konferencji to dobry biznes oraz sposób na bardzo dobre zarobki. Wiele firm organizuje konferencje nawet kilka razy w roku. I stało się to sposobem na omawianie wyników biznesowych, spotkania integracyjne, wyjazdy motywacyjne. W Busku Zdroju nie tylko uda się zorganizować konferencję, ale też biznesowy obiad, wyjątkowe seminarium oraz weekendowy pobyt dla kadry kierowniczej. A wszystko to w doskonałej cenie, wynegocjowanej z hotelem. 

Autor

Elwira Delicja

Kocham piękno i zdrowy wygląd